Пряма мова:
«…провів нараду з балансоутримувачем доріг державного значення, зі Службою автомобільних доріг у Закарпатській області, котра відповідає за експлуатацію під’їзних шляхів до міжнародних пунктів пропуску, які на вихідних особисто проінспектував і був «вражений» від їх утримання:

-сміття по обидва боки проїзної частини;

-про умови гігієни навіть немає слів, де було виявлено дерев’яну конструкцію (вбиральню) із часів введення пункту пропуску після реконструкції».

Посадовець зазначив, що все це — згідно з законом про автомобільні дороги — повинно утримуватися у належному стані.

Віталій Цвігун дав термін дорожній службі до 5 жовтня цього року, щоб прибрати узбіччя, встановити сміттєві баки (урни), встановити біотуалети (тимчасово) до будівництва стаціонарних.

Заявив, що у разі повторної перевірки й виявлення антисанітарії, особисто ініціюватиме кадрові рішення від голови Укравтодору.

Інформаційне табло, яке відновило роботу на автодорозі Київ–Чоп за моїм дорученням, станом на сьогодні інформує «ВАС ВІТАЄ ЗАКАРПАТТЯ» не є його першочерговим інформаційним завданням, тому заступник голови доручив прикордонній та митній службам надавати інформацію про кількість черг на пунктах пропуску, щоб організувати рух транспорту, не створювати черг, а мінімізувати їх».